Menu
Your Cart

Фитинги для фильтра

Фітинг кутовий 1/4 стержень - 1/4 трубка

Матеріал фітингу – POM (поліацеталь) пластик.
Ущільнювальний матеріал NBR (нітрильний каучук).
Фітинги використовуються для з'єднання фільтроелементів при комплектації систем очищення води. Фітинг оснащений двома ущільнювальними гумовими кільцями, що гарантує додатковий захист від протікання.

Код товара: FLUG-14S-14T
25
В наличии

Фітинг прямий 1/4 наруж.різьба - 1/4 наруж. різьба з рез

Пряма муфта зі з'єднанням 1/4″×1/4″ (зовнішнє різьблення-зовнішнє різьблення) застосовується для підключення побутових фільтрів до системи водопроводу, холодильників, льодогенераторів та ін. Виготовлені з харчового пластику та не виділяють у воду жодних речовин. Використовується в побутових зворотньоосмотичних системах очищення води як з'єднувач, а також у водоочисних системах оснащених насосами підвищення тиску (помпами) для підведення води до датчика низького тиску.

Код товара: FLPR-14N-14N-R
25
В наличии

Фітинг прямий 1/4 наруж.різьба - 1/4 трубка з рез.

Фітинг прямий 1/4 зовн.різьба - 1/4 трубка - швидкороз'ємний фітинг, що дуже часто використовується в конструкції фільтрів для води - систем зворотного осмосу та проточних фільтрів.
На різьбовій стороні фітингу під час встановлення необхідне ущільнення тефлоновою стрічкою. З боку трубки є швидкий з'єднувач діаметром 1/4 дюйми. Для швидкого з'єднувача не потрібні додаткові ущільнювачі.
Щоб закріпити трубку в швидкому з'єднувачі, потрібно встановити запобіжні затискачі для запобігання випаданню трубки зі швидкого з'єднувача у разі несподіваних значних стрибків тиску.

Код товара: FLPR-14N-14T-R
25
В наличии

Фітинг прямий 1/4 трубка - 1/4 трубка

Фітинг для підключення трубки 6 мм використовується в системах очищення води під мийкою, у тому числі в системах зворотного осмосу. Трубка кріпиться шляхом утискання її в муфту до упору без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Муфта сполучна часто використовується в «аварійній ситуації», добре працює в ситуаціях, коли необхідно подовжити трубу діаметром 1/4 дюйми і її неможливо замінити на довшу. Роз'єм дозволяє з'єднати дві секції трубки.
Внутрішні механізми швидкоз’ємного з'єднання полегшують встановлення трубки та забезпечують довговічність та надійність з'єднання.

Код товара: FLPR-14T-14T
25
В наличии

Фітинг кутовий 1/4 стержень - 1/4 трубка Organic

Монтажне коліно із швидкоз’ємними з'єднаннями оснащене з одного боку швидкоз’ємною муфтою для приєднання трубки діаметром 1/4 дюйми, а з іншого стержень - 1/4 дюйми. Дуже часто використовується у разі необхідності побудови мобільних з'єднань шляхом встановлення штекера в інший роз’єм.

Код товара: FLUG-14S-14T Org
26
В наличии

Муфта соединительная Новая Вода WA-HN0404, 1/4"р - 1/4"р

  • Виробник: Нова вода
  • Підключення: 1/4" р - 1/4"р
Пластиковый переходник Organic WA-HN0404 с двумя наружными резьбами 1/4 дюйма. Резьбы конусные, что обеспечивает упрощенное уплотнение при сборке. Для уплотнения соединений использовать только тефлоновую ленту (фум лента). Во избежание поломок и деформаций не следует прикладывать чрезмерных усилий. Низкая температура (ниже комнатной) также снижает эластичность изделия и делает его хрупким.
Код товара: 114-0232
29
В наличии

Фітинг кутовий 1/4 наруж.різьба - 3/8 трубка

Кутовий фітинг з роз'ємом 1/4" зовнішнє різьблення x 3/8" під трубу використовується у фільтрах очищення води під раковину, у тому числі напівпромислових системах зворотного осмосу.
Трубка повністю вставляється в з'єднувач без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Додаткове ущільнення шляхом намотування тефлонової стрічки слід проводити лише на елементі з різьбленням.
Фітинг кутовий використовується, зокрема, для переходу від різьби 1/4 дюйми на трубку 3/8 дюйми підключення холодної води під раковиною.
Надійний та простий фітинг у використанні з швидкоз’ємним з'єднанням.

Код товара: FLUG-14N-38T
29
В наличии

Фітинг кутовий 1/4 наруж.різьба - 1/4 трубка Organic

Коліно 1/4" зовнішня різьба х 1/4" для трубки - використовується у фільтрах для очищення води, у тому числі в системах зворотного осмосу.
Фітинг із швидкоз’ємним з'єднанням під трубку - фіксація трубки відбуватиметься під час вдавлювання її в роз'єм до упору, без необхідності додаткового скручування або ущільнення за допомогою тефлонової стрічки.
Додаткове ущільнення шляхом намотування тефлонової стрічки слід виконувати лише на різьбовий елемент.

Код товара: FLUG-14N-14T Org
29
В наличии

Фітинг кутовий 3/8 наруж.різьба - 1/4 трубка

Кутовий фітинг з роз'ємом 3/8" зовнішня різьба x 1/4" під трубку використовується у фільтрах очищення води під раковину, у тому числі напівпромислових системах зворотного осмосу.
Трубка повністю вставляється в з'єднувач, без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Додаткове ущільнення шляхом намотування тефлонової стрічки слід проводити лише на елементі з різьбленням.
Фітинг кутовий використовується, зокрема, для переходу від різьби 3/8 дюйми на трубку 1/4 дюйми підключення холодної води під раковиною.
Надійний та простий фітинг у використанні з швидкоз’ємним з'єднанням.

Код товара: FLUG-38N-14T
29
В наличии

Фітинг прямий 1/4 трубка - 1/4 стержень

Прямий фітинг 1/4-1/4 трубка-стержень використовується для підключення зворотноосмотичних систем очищення води.
Швидкоз’ємне цангове з'єднання прямого фітинга з гумовим кільцем ущільнювача надійно фіксує трубку, виключаючи можливість протікання.
Даний фітинг широко застосовується у фільтрах для води, також може бути використаний в будь-яких гідравлічних або пневматичних системах з робочим тиском до 8 атмосфер.
Виготовлений із пластику харчового класу, допущеного для контакту з питною водою.

Код товара: FLPR-14T-14S
29
В наличии

Фітинг кутовий 1/8 наружна різьба - 1/4 трубка Organic

Коліно 1/8" зовнішня різьба х 1/4" для трубки використовується у фільтрах для очищення води, у тому числі в системах зворотного осмосу.
Даний фітинг із швидкоз’ємним з'єднанням під трубку - фіксація трубки відбувається під час вдавлювання її в роз'єм до упору, без необхідності додаткового скручування або ущільнення за допомогою тефлонової стрічки.
Додаткове ущільнення шляхом намотування тефлонової стрічки слід виконувати лише на різьбовий елемент.

Код товара: FLUG-18N-14T Org
31
В наличии

1802-А Фитинг Т-образный (трубка-резьба-трубка) 1/4"

Фитинг Т-образный
Вид соединения:
1802-А (трубка 1/4" - резьба 1/4" - трубка 1/4")

Код товара: 109-1675
33
В наличии

2810-C Фитинг -коннектор с наружной резьбой 1/4" - 3/8" D

Фитинг - коннектор с наружной резьбой

Вид соединения:

2810-C (резьба 1/4 " - резьба 3/8" D)

Код товара: 109-2529
33
В наличии

Угловой переходник Новая Вода WA-SE0404 1/4" тр - 1/4 стриж.

  • Виробник: Нова вода
  • Підключення: 1/4" тр - 1/4 стерж.
Использовано современное соединение типа John Guest (JG) - быстрый монтаж/демонтаж соединения. Для присоединения шланга его нужно просто до упора вставить в посадочное место. Для демонтажа необходимо, удерживая фиксирующую цангу прижатой к корпусу фитинга, вытянуть шланг. Предварительно стопорное кольцо A4LC-BL должно быть снято.
Код товара: 114-0251
33
В наличии

Фитинг прямой Новая Вода WA-MC0404 1/4" тр - 1/4"р

  • Виробник: Нова вода
  • Підключення: 1/4" тр - 1/4"р

Фітинг Нова Вода WA-MC0404 (1/4 тр - 1/4 р), шт.

Код товара: 114-0236
34
В наличии

Фітинг кутовий 1/2 наруж. різьба - 3/8 трубка

Фітинг кутовий 1/2"-3/8" - кутове підключення із зовнішньою різьбою 1/2" та швидкоз’ємним виходом під трубку 3/8". Фітинги Quick Connect виготовлені з високоефективного термопластичного матеріалу, що на 100% не містить BPA (бісфенол А).
Перевірена конструкція дозволяє користувачам швидко та легко підключати та відключати пристрої без використання будь-яких інших інструментів. Застосовуються для питних проточних фільтрів, а також для систем зворотного осмосу. Для монтажу систем розливу води, в кавомашинах, системах пароутворення, льодогенераторах та ін.
Швидкороз'ємний фітинг - це муфта, яка використовується для забезпечення швидкого з'єднання ліній перекачування рідини. Швидкороз'ємні фітинги з ручним керуванням замінюють різьбові або фланцеві з'єднання, для яких потрібні гайкові ключі.

Код товара: FLUG-12N-38T
35
В наличии

Фітинг кутовий 1/4 трубка - 1/4 трубка Organic

Фітинг кутовий 1/4 трубка – 1/4 трубка використовується у фільтрах для води. Приєднання трубки полягає в тому, щоб проштовхнути її до фітингу до упору, без необхідності додаткового скручування або ущільнення за допомогою тефлонової стрічки. Фітинг забезпечує кутове з'єднання двох трубок.
Добре працює в ситуаціях, коли необхідно провести трубку, наприклад, по кухні (від фільтра під раковиною до холодильника) - в кутах сама трубка не дозволяє точно спрямовувати її (надто мала гнучкість). Коліно дозволяє спрямовувати трубку якомога ближче до стіни.

Код товара: WA-UE0404
35
В наличии

Фітинг кутовий 1/4 трубка - 3/8 трубка

Фітинг кутовий для підключення трубки 1/4 дюйми до трубки 3/8 дюйми, використовується в системах очищення води під мийкою, у тому числі в системах зворотного осмосу. Трубка кріпиться шляхом втиснення її в муфту до упору без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Муфта сполучна кутова, що часто використовується в «аварійній ситуації», добре працює в ситуаціях, коли необхідно подовжити трубку діаметром 1/4 дюйма і 3/8 дюйма або виконати перехід з одного розміру трубки в інший.
Внутрішні механізми швидкоз’ємного з'єднання полегшують встановлення трубки та забезпечують довговічність та надійність з'єднання.

Код товара: FLUG-14T-38T
35
В наличии

Фітинг кутовий 3/8 трубка - 3/8 трубка

Кутовий фітинг для підключення трубки 3/8 дюйми використовується в системах очищення води під мийкою, у тому числі в системах зворотного осмосу. Трубка кріпиться шляхом втиснення її в муфту до упору без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Муфта кутова сполучна часто використовується в «аварійній ситуації», добре працює в ситуаціях, коли необхідно подовжити трубку діаметром 3/8 дюйма і її неможливо замінити на довшу. Роз'єм дозволяє з'єднати дві секції трубки.
Внутрішні механізми швидкоз’ємного з'єднання полегшують встановлення трубки та забезпечують довговічність та надійність з'єднання.

Код товара: FLUG-38T-38T
35
В наличии

Фітинг прямий 1/4 внутр. різьба - 1/4 трубка Organic

Фітинг прямий 1/4-1/4 трубка Organic -різьба (внутр) призначена для підключення модулів у зворотноосмотичних системах очищення води, а також у будь-яких гідравлічних або пневматичних системах з робочим тиском до 8 атмосфер.
Виготовлений із пластику харчового класу, допущеного для контакту з питною водою.

Код товара: FLPR-14V-14T Org
35
В наличии

Фітинг прямий 1/4 трубка - 3/8 трубка

Материал фитинга – POM (полиацеталь) пластик.

Уплотнительный материал NBR (нитрильный каучук).

Фитинги используются для соединения фильтроэлементов при комплектации систем очистки воды. Фитинг оснащен двумя уплотнительными резиновыми кольцами, что гарантирует дополнительную защиту от протечки.

Код товара: FLPR-14T-38T
35
В наличии

Фітинг прямий 1/4 трубка - 3/8 трубка Organic

Фітинг прямий 1/4 трубка - 3/8 трубка Organic.

Матеріал фітингу – POM (поліацеталь) пластик.

Ущільнювальний матеріал NBR (нітрильний каучук).

Фітинги використовуються для з'єднання фільтроелементів при комплектації систем очищення води. Фітинг оснащений двома ущільнювальними гумовими кільцями, що гарантує додатковий захист від протікання.

Код товара: FLPR-14T-38T Org
35
В наличии

Фітинг прямий 3/8 трубка - 3/8 трубка

Фітинг прямий 3/8 трубка - 3/8 трубка.

Матеріал фітинга – POM (поліацеталь) пластик.

Матеріал ущільнювача – NBR (нітрильний каучук).

Фітинги використовуються для з'єднання фільтроелементів при комплектації систем очистки води.

Оснащені двома ущільнювальними гумовими кільцями, які є додатковим захистом від протікання.

Код товара: FLPR-38T-38T
35
В наличии

1820-G Фитинг Т-образный (трубка-трубка-стержень) 1/4"

Фитинг Т-образный

Вид соединения:

                                   1820-G (трубка 1/4"  - трубка 1/4" - стержень 1/4")

Код товара: 109-1472
37
В наличии

4U4 Фитинг прямой (трубка-трубка) 1/4"

Фитинг прямой (трубка-трубка)  4U4 :  1/4" - 1/4"

 

Код товара: 109-0304
37
В наличии

4МВТ44 Фитинг Т-образный (трубка-трубка-резьба) 1/4"

4МВТ44 Фитинг Т-образный (трубка-трубка-резьба) 1/4"

Код товара: 109-0294
37
В наличии

4МС2 Фитинг с наружной резьбой (трубка-резьба) 1/4"-1/8"

Фитинг  с наружной резьбой (трубка-резьба)

4MC2: трубка (1/4") -  резьба (1/8")
 

Код товара: 109-0472
39
В наличии

4МВТ44-1 Фитинг Т-образный (трубка-резьба-трубка) 1/4" с доп.кольцом

4МВТ44-1 Фитинг Т-образный (трубка-резьба-трубка) 1/4" с доп.кольцом на резьбе

Код товара: 109-0633
40
В наличии

Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 1/4 трубка

Фітинг кутовий 1/2"-1/4" - кутове підключення із внутрішньою різьбою 1/2" та швидкоз’ємним виходом під трубку 1/4". Фітинги Quick Connect виготовлені з високоефективного термопластичного матеріалу, що на 100% не містить BPA (бісфенол А).
Перевірена конструкція дозволяє користувачам швидко та легко підключати та відключати пристрої без використання будь-яких інших інструментів. Застосовуються для питних проточних фільтрів, а також для систем зворотного осмосу. Для монтажу систем розливу води, в кавомашинах, системах пароутворення, льодогенераторах та ін.
Швидкороз'ємний фітинг - це муфта, яка використовується для забезпечення швидкого з'єднання ліній перекачування рідини. Швидкороз'ємні фітинги з ручним керуванням замінюють різьбові або фланцеві з'єднання, для яких потрібні гайкові ключі.

Код товара: FLUG-12V-14T
40
В наличии

Фітинг кутовий 1/4 стержень - 3/8 трубка

Монтажне коліно із швидкоз’ємними з'єднаннями оснащене з одного боку швидкоз’ємною муфтою для приєднання трубки діаметром 3/8 дюйми, а з іншого стержень - 1/4 дюйми. Дуже часто використовується у разі необхідності побудови мобільних з'єднань шляхом встановлення штекера в інший роз’єм.

Код товара: FLUG-14S-38T
40
В наличии

Фітинг кутовий 3/8 внутр. різьба - 3/8 трубка

Фітинг кутовий 3/8"-3/8" - кутове підключення із внутрішньою різьбою 3/8" та швидкоз’ємним виходом під трубку 3/8".
Фітинг кутовий використовується в системах очищення для здійснення переходу з різьблення на гнучку трубку в тому випадку, коли використання прямого фітинга неможливе через обмежений простір.

Код товара: FLUG-38V-38T
40
В наличии

Фітинг прямий 3/8 внутр. різьба - 1/4 трубка

Фітинг прямий 3/8 внутр. різьба - 1/4 трубка.

Матеріал фітинга – POM (поліацеталь) пластик.

Матеріал ущільнювача – NBR (нітрильний каучук).

Фітинги використовуються для з'єднання фільтроелементів при комплектації систем очистки води.

Оснащені двома ущільнювальними гумовими кільцями, які є додатковим захистом від протікання.

Код товара: FLPR-38V-14T
40
В наличии

Фітинг прямий 3/8 наруж.різьба - 1/4 трубка

Прямий фітинг з роз'ємом 3/8" зовнішня різьба x 1/4" під трубу використовується у фільтрах очищення води під раковину, у тому числі напівпромислових системах зворотного осмосу.
Трубка повністю вставляється в з'єднувач без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Додаткове ущільнення шляхом намотування тефлонової стрічки слід проводити лише на елементі з різьбленням.
Прямий фітинг використовується, зокрема, для переходу від різьби 3/8 дюйма на трубку 1/4 дюйма підключення холодної води під раковиною.
Надійний та простий фітинг у використанні з швидкоз’ємним з'єднанням.

Код товара: FLPR-38N-14T
40
В наличии

Фітинг прямий 3/8 наруж.різьба - 3/8 трубка

Прямий фітинг з роз'ємом 3/8" зовнішня різьба x 3/8" під трубу. Використовується у фільтрах очищення води під раковину, у тому числі напівпромислових системах зворотного осмосу.
Трубка повністю вставляється в з'єднувач без необхідності додаткового скручування або ущільнення тефлоновою стрічкою.
Додаткове ущільнення шляхом намотування тефлонової стрічки слід проводити лише на елементі з різьбленням.
Прямий фітинг використовується, зокрема, для переходу від різьби 3/8 дюйми на трубку 3/8 дюймів підключення холодної води під раковиною.
Надійний та простий фітинг у використанні зі швидкоз’ємним з'єднанням.

Код товара: FLPR-38N-38T
40
В наличии

Фітинг прямий 3/8 стержень - 1/4 трубка

Фітинг прямий 3/8 стержень - 1/4 трубка.

Матеріал фітинга – POM (поліацеталь) пластик.

Матеріал ущільнювача – NBR (нітрильний каучук).

Фітинги використовуються для з'єднання фільтроелементів при комплектації систем очистки води.

Оснащені двома ущільнювальними гумовими кільцями, які є додатковим захистом від протікання.

Код товара: FLPR-38S-14T
40
В наличии

6МЕ6 Фитинг угловой с наружной резьбой (трубка-резьба) 3/8"-3/8"

6МЕ6 Фитинг угловой с наружной резьбой (трубка-резьба) 3/8"-3/8"

Код товара: 109-0314
41
В наличии
Показано с 1 по 36 из 107 (всего 3 страниц)

Какие фитинги купить: рекомендации по выбору

При выборе следует учитывать несколько ключевых факторов, чтобы обеспечить правильное и надежное соединение фильтра с вашей системой водоснабжения. Вот некоторые рекомендации по выбору:

Соответствие размеру и типу фильтра: Убедитесь, что выбранные фитинги для фильтра совместимы с размером и типом фильтра, который вы планируете использовать. Большинство бытовых фильтров имеют стандартные размеры, такие как 1/4 дюйма, 3/8 дюйма или 1/2 дюйма, поэтому выберите фитинги с соответствующими размерами соединений.

Материал: Обратите внимание на материал, из которого изготовлены. Распространенные материалы включают латунь, нержавеющую сталь и пластик. Выбор материала зависит от ваших предпочтений и условий эксплуатации. Например, латунные фитинги обычно более прочные и долговечные, но дороже, чем пластиковые фитинги.

Тип соединения: Рассмотрите тип соединения и его совместимость с вашей системой водоснабжения. Например, если у вас есть шланг или трубка, вам может потребоваться фитинг с штуцерным соединением. Если у вас есть трубопровод с наружной резьбой, то вам понадобятся фитинги с резьбовым соединением.

Прочность и надежность: Обратите внимание на качество и репутацию производителя фитингов. Выбирайте фитинги от надежных производителей, чтобы обеспечить их прочность и надежность в использовании.

Совместимость с рабочей средой: Учитывайте химическую совместимость фитингов с рабочей средой. Например, если вода в вашем регионе содержит высокий уровень хлора или других химических веществ, убедитесь, что выбранные фитинги устойчивы к воздействию этих веществ.

Цена и бюджет: Учитывайте свой бюджет при выборе фитингов. Сравните цены различных вариантов и выберите оптимальное соотношение цены и качества.

Выбор подходящих фитингов для бытовых фильтров поможет обеспечить эффективное и надежное функционирование вашей системы водоснабжения, поэтому важно внимательно подходить к этому процессу и выбирать фитинги, которые наилучшим образом соответствуют вашим потребностям.